101 Okey İndir

oklogo

 

Merhaba sevgili arkadaşlar sizler için hazırlamış olduğumuz, 101 Okey indir ile kaliteli bir okey oyunu sunmaktayız. 101 okey oyunu oynamak artık eskisinden daha basit ve daha popüler olmaktadır. Okey indir ile hizmete sunmuş olduğumuz bu kaliteli oyunu üstelik ücretsiz ve tamamen bedava oynayacaksınız.

 

101resim

101 OKEY İNDİR, RESMİ

 

101 OKEY İNDİR NEDİR?

101 okey indir oyunu ilk önceleri doğu bölgesinde oynana ve yaygın olan bir oyundur. Tamamen süper olan oyunumuz oynandıkça bağımlılık yapmaktadır. doğu bölgesindeki popülerliğini daha sonra tüm türkiye’ye sarmış olan oyunumuz büyük rağbet görmekte ve memnuniyetle oynanmaktadır. Günümüz koşullarında kahvelerde cafe’lerde en çok oynan oyunlar arasına girmiş bulunmaktadır.

101 OKEY NASIL OYNANIR

101 okey indir oyunumuz okey taşları masa üzerisinde 7 şer şekilde dizilmektedir. taşları dağıtan kullanıcımız koltuk altındaki oyuncuya 1 taş fazla vermesi gerekmektedir. toplamda oyuncuların her biri 3 balya taş almaktadır bu 21 taşa eş değerdir. Keza iş böyle olunca koltuk altındaki oyuncuda 22 taş olmalıdır. ve oyuna koltuk altındaki 22 taşı olan arkadaşımız başlamaktadır. Başlanan oyunda ortaya açılmış olan taşları almak zorundasınız size yan tarafınızdan atılan taşı almanız durumunda elinizi masa üzerine açmanız gerekmektedir. oyun esnasında masaya açmanız içinde taşların toplam değeri 101 sayıya eş değer olmalıdır. veyahut çift gidiyorum diyorsanız elinizdeki çift sayısı 5 ulaştığı zaman masaya açma şansınız olmaktadır.  oyun bitiminde tarafların ıstakasındaki taşlar sayılır ve not defterine bu şekilde eklenir eğer bitenlerden biri elden bitiş sağlıyorsa -101 olarak hanesine işlenir çifte gidenler ıstakasındaki taşların sayısı 2 ye katlanır ve çift olarak sayılmaktadır mesela 10 toplam ıstakasında taş kalmışsa not defterine 20 olarak yazılması lazımdır.

101 UYGULAMALARI

101 okey oyunumuzu ister bilgisayarınıza ister telefonunuza ister mobil cep telefonlarınıza indirip oynaya bilirsiniz kaliteli görünümleri ile sizlerde oyunun keyfini her an her yerde yaşaya bilir binlerce canlı online oyuncular ile 101 okey keyfini çıkara bilir oyunun heyecanını yaşaya bilirsiniz.

101 OKEY İNDİR İLE SUNULMUŞ HİZMETLER.

101 okey indir oyunumuzu siz değerli kullanıcılarımız için hazırladık ve programladık ve trojen virüs gibi program tarayıcılarındna geçirdik hazırladık indirmeniz de hiç problem sorun teşkil edilmemektedir. Tamamen okeyindir.net güvencesi içerisinde indire bilirsiniz. okeyindir.net sitemiz 101 okey indir pogramını tamamen bedava okey indirme hizmeti olarak siz değerli kullanıcılarına sunmaktadır. Kaliteli okey oyunu indirme sitesi olan portalımız tamamen siz kullanıcılarını düşünerek hareket etmektedir. Okeyindir.net olarak sizlere 101 okey oyununda başarılar diler iyi oyunlar diyoruz.