Bu Yaz Plajlarda Okey Oynama Keyfi
02
Temmuz
2015

Bu Yaz Plajlarda Okey Oynama Keyfi

Konu başlığında da yer aldığı gibi, bu yaz tatilinde plajlarda da okey oyunu oynama imkanı yakalaya bilecek keyfini çıkara bileceksiniz. Sizleri düşünerek bu imkanı 3 ay boyunca hazırlamak için tüm olasılıkları denedik ve başardık. okeyindir.net sitesi içerisinde bulunan okey oyna sayfamızı ziyaret ederek plajlarda leptop ile yada netbookunuz ile oyunumuzahemen bağlana bilir okey oyunu oynaya bilirsiniz.

Mobil uyumlu da olan okey oyunumuzu dilerseniz okey indir sayfasından oyunumuzu isterseniz cep telefonunuza dilerseniz leptop yada netbook cihazlarınıza indirerek oyunu hiç bir zaman kaybetmeden aynı site üzerinde oynama imkanlarından yararlana bilirsiniz.

Yaz Tatillerinin Vazgeçilmez Oyunu

Tatil Köylerinde yada tatil beldelerinde vazgeçilmez olan okey oyunu zaman geçirmek için bire bir bir oyundur. Size kısaca kendimden örnek verecek olursam 3 arkadaşım ile marmaris bölgesinde bir tatil beldesinde 1 haftalık tatil yapmak için yola çıktık tatil beldesine vardık ve tatilimizi yapmaya başladık havuzdur denizdir gece eğlenceleri zamanımız gayet iyi geçiyor tatilimiz bol eğlenceli ilerliyorduk bir ara arkadaşlardan biri sayımız zaten 4  varmısınız bir okey atmaya dedi bizde saçmalama oğlum tatile gelmişiz okey mi oynayacağız dedik. Oda bir el atalım ne olacak dedi iyi dedik masamızı sandalyelerimizi kurduk Okey takımımızı getirdik ve başladık arkadaşlarla okey oynamaya gayet eğlenceli geçti bir daha ki gün bir daha oynadık derken bir daha tatilimiz bitti ve evlerimize döndük aradan 1 hafta geçti 4 arkadaş bir araya geldik sohbet ediyorduk koca 7 günlük tatilimizden bahsetmeye başladık meğersem en eğlenceli ve keyifli anlar okey oynadığımız anlar olmuş 🙂

admin
  • 743 Views
  • Leave a Comment