çanak okey indir, bedava çanak okey indir, canlı çanak okey indir
02
Aralık
2014

 

çanak okey indir

Okeyindir.net sitesi içerisinde sizler için çanak okey indir programını aktif etmiş bulunmaktayız. çanak okey oyunumuzu indirip kurduktan sonra gönül rahatlığı içerisinde çanak okey oyunu oynaya bileceksiniz. ana sayfamız üzerinde bulunan hemen okey indir butonunu kullanarak çanak okey oyununu indire bilirsiniz.

ÇANAK OKEY İNDİR OYUNUNU NASIL İNDİRE BİLİRİM

Çanak okey indir hizmetimizi indirmek çok kolay yapmanız gereken adımlarımızı şöyle sırala ya biliriz.
1) sitemizin ana sayfasına geçiyorsunuz üst menüde yer alan “Anasayfa” butonuna basıyorsunuz.
2) Anasayfa ulaştıktan sonra sağ indirme çubuğunu biraz aşağıya indiriyorsunuz ve orada yer alan kırmızı şeritte olan HEMEN İNDİRMEK İÇİN TIKLA yazısına tıklıyorsunuz.
3) Tıklama sonrası OKEY.exe isminde bir program bilgisayarınızın masa üstüne gelmiş olacak ona çift tıklıyorsunuz ve kurulum yapıyorsunuz.
4) kurulum sonrası yine bilgisayarınızın masa üstüne çanak okey oyna isminde bir icon resmi gelecek ona istediğiniz zaman tıklayarak çanak okey indir sistemimizden indirdiğiniz çanak okey oyununu oynaya bilirsiniz.

ÇANAK OKEY NEDİR?

Çanak okey oyunumuz okey masası üzerine konulan bir çanak içerisine en kıymetliniz olan eşyalarınızı atıyorsunuz bu eşyalar kalem ola bilir saat ola bilir bilezik yüzük küpe para gibi ürünler ola bilir her oyuncu bu tip eşyalarını bu çanağın içerisinde atmaktadır ve oyun birincisi olan kişi çanak içerisinde bulunan tüm eşyaların sahibi olur. Ayrıca sizler için hazırlamış olduğumuz bir ayrı indirme olarak çanak 101 okey indir sisteminide aktif etmeyi düşünüyoruz bunun için hazırlıklarımız başlamış bulunmaktadır ancak bizi izlemeye ve gözlemlemeye devam etmeniz gerekmektedir.

İNDİRMEK İÇİN TIKLA veya Okey Oyna

Comments are closed.