ios okey indir
17
Aralık
2014

iPhone ve iPad Okey indir

Okey oyunu oynamasını seven arkadaşlara müjde ios okey indir ile sizlerde artık telefonunuz yani cihazınız üzerinden okey oyunu oynaya bileceksiniz. iPhone ve iPad işetim sistemleri üzerinde oynana bilen okey oyunumuzu aktif etmiş bulunmaktayız sizlerde bu uygulamamızı indirip hemen okey oynaya bilirsiniz.

Ayrıca oyunumuzu internet bağlantısı ile oynarken çevrim dışı olarak ta oynaya bileceksiniz böyle bir özellik eklenmiş durumdadır. Uygulamanızı tabletler üzerinden oynarken bedava yani ücretsiz hizmetlerden yararlana bileceksiniz.

iphone ve ipad tablet okey indir resimlerinden bir kaç kare.

ios okey indir ios okey

Üst kısımda yer alan tablet ve telefonlar üzerinden okey oyunumuzu rahatça oynaya bileceksiniz. İphone ve ipad cihazlarınız ile okey oynarken isimleri rahatça düzelte bilir yada değiştire bilirsiniz. Okey oynamayı seviyorsanız türkçe sistem olarak hazırlanmış olan ios okey indirme hizmetlerimizden yararlanıp hemen sizlerde okey oynamanın keyfini çıkara bilirsiniz.

İster bilgisayara karşı ister gerçek insanlarla uygulamamızın tadını çıkarın hangi seçeneği seçeceğiniz tamamen sizlerin elinde. Bilgisayara karşı okey oynamak isterseniz ios bot sistemi ile okey oynaya bilecek gerçek kullanıcılar ile okey oynamak isterseniz gerçek kullanıcıların oluştuğu içerik karşınıza çıkacaktır ve bu içerik sayesinde gerçek kişilerle okey oynamanın heyecanını yaşayacaksınız.

ios okey indir Oyun Özellikleri;

-Multitouch sitem özelliği
Full HD Kalitesi grafikler
Gelişmiş yapay zeka sistemi
Farklı oyun tasarımı ve modları
Kolay oynanış ve paratik
Masa rengi değiştirme özelliği ve masa seçe bilme özelliği

Oyunumuzu indirmek yada hemen örnek şablonda oynamak istiyorsanız alt kısımda bulunan kutucuklardan birini seçerek oyunumuzu ister indire bilir isterseniz oynaya bilirsiniz. Okeyindir.net iyi oyunlar diler.

İNDİRMEK İÇİN TIKLA veya Okey Oyna

admin
  • 3391 Views
  • Comments are closed.