Okey indir Kullanım Koşulları
25
Kasım
2014

Okeyindir.NET – Kullanım Koşulları.

Kullanım Koşulları

Okeyindir.net sitesine girmeniz demek bu sitenin kurallarını ve internet koşulları olan maddeleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Okey indir sitesine girmeniz demek bütün kuralları maddeleri ve şartları kabul etmiş olduğunuz anlamına gelmektedir. kullanım koşulları sayfamız yeni aktif edilmiş olduğu için lütfen sık sık kullanım koşulları sayfamızı ziyaret ederek eklenen yeni madde kurallar yada şartlar olup olmadığını gözden geçirin.

KULLANIM KURALLARIMIZ?

Kullanım kurallarımızın madde sayısı henüz netleşmemiş olup zamanla bu maddelerin netleşmesi ve bu sayfada kullanım kurallarımız başlığı altında belirtilecektir. Sitemiz Okeyindir.net üzerinde oyun oynayan ve sitemize girmiş olan kullanıcılarımızın okey indir kullanım koşullarına uymuş olduğu anlamına gelmektedir.

KULLANIM KOŞULLARIMIZ?

Bu site ve site uzantıları mevcuttaki her türlü hizmeti, sitede kullanılan her türlü içerik ve koşulları her şekilde saklı tuta bilme imkanına sahiptir. okey indir sitesi olarak faaliyetlerine devam etmekte olan sitemizdeki makaleler tamamen özgün olup hiç bir siteden alıntı yapılmadan yayınlanmaktadır. site içerisinde ola bilecek yayınlarımızın başka bir sitenin izinsiz alıp sitelerinde yada başka bir yayın kuruluşunda yayınlaması kesinlikle yasak olup, kullandığı taktirde kullanım koşullarında geçen madde kapsamında ilgili birimlere şikayet yetkisi doğurmaktadır.

İNDİRMEK İÇİN TIKLA veya Okey Oyna

Comments are closed.