Okey indir

Merhaba okeyindir.net kullanıcıları bu içeriğimiz sizlere tanıtmadan önce yukarıda bulunan resim iconunu şahsım olarak sizler için hazırlamış bulunmaktayım umuyorum resmi beğenmiş iyi bulmuşsunuzdur.

OKEY İNDİR

Sevgili arkadaşlar okey indir yöneticilerinden biri olarak şunları söyleye bilirim okey indir bugüne kadar görmüş olduğum bir çok okey kuruluşundan daha başarı olmakla beraber kaliteli işler yapmış olduğu ortada daha önceleri site içerisinde oyun sahası olan okey oyna uzantısı ile insanlara okey imkanı sunan okeyindir.net o zamanlar büyük bir kitleye hitap ediyordu ve bu kullanıcı sayısı yaklaşık max anlık online salon kullanıcı sayısı 250 300 kişilere hitap etmekteydi ancak bir süre sonra yönetim kadrosunun tepe insanları işleri sebebi ile siteyi ve sitelerini aksayarak ilgisiz bırakmış oldu, böyle olunca istenilen hedef kelimelerde düşüşler ve kullanıcı kaybına sebep olmuştur.

OKEY İNDİR NE İŞE YARAR

okey indir

okey indir tamamen bir okey platformudur yani kısacası bir oyun sitesidir bu site içerisinde sizde diğer oyuncularımız gibi okey oyunumuza bağlana bilir binlerce yeni arkadaş grupları ile okey oynama imkanı yakalaya bilirsiniz okey indir markalaşmaya giden bir site olarak sunmuş olduğu bu hizmet sadece oynamakla sınırlı kalmayıp tamamen ücretsiz ve canlı kullanıcılar ile oynama imkanı sunmaktadır.

Üstelik sadece okey oynamak değil extradan olan 101 okey indir gibi 51 okey gibi bedava cnlı online okeyler olması gibi bir çok okeye hitap etmektedir okeyindir.net bu kadar geniş zengin içeriği ile siz değerli oyuncularına sunmuş olduğu hizmetlerle ilgili sınır tanımamaya devam etmektedir. Lütfen bizleri izlemeye devam edin çünkü her gün bir zenginlik her gün bir yenilik.

OKEY İNDİR AMAÇLARI PROJELERİ

okeyindir.net sitenin projelerinde yer alan bazı çalışmaları siz arkadaşlarımıza anlatmak istedik; Nedir bunlar bildiğiniz gibi ( okey indir ) kelimesi üzerine olan domainimiz tamamen okey üzerine kuruludur. Hedeflerimizden biri tabiki Türkiyenin en iyi okey oynana adresi ola bilmek bizim yapacaklarımız kaliteli seviyeli dürüst saygılı ve prensiplerine bağlı bir yönetim anlayışı.

Yapacaklarımızdan bir diğeri ise puan sistemini getirtmek siz değerli kullanıcılarına puanlı okey oynama imkanı suna bilmektir bunun için çok çalışmalar yürütmekteyiz ancak henüz okeyindir.net kullanıcılarına yakışır bir puanlı okey sistemi bulamadık günümüz içerisinde mevcut bir çok puanlı okey sistemi var ama her birinin kendince hataları ve kusurları var bizim gayemiz sizler için sıfırdan kimsede olmayan bir puanlı okey sistemi yazdırmaktır.

OKEYİNDİR.NET – YÖNETİM ANLAYIŞI VE SIRALAMASI

Bir diğer Çalışmamız ise Yönetim Anlayışı işleyişi ve paneli, yani kısaca  Root/Admin/SOP/AOP/VOP şeklinde yöneticiler ayrılmaktadır Tepe insan olan Root Sadece 1 Admin seçer 2. Tepe insan olan Admin Kendisine 3 Yardımcı SOP seçer 3. Tepe insan SOP’lar ise kendilerine 5şer AOP yardımcı secer ve 4. Tepe insan AOP’lar ise Salon genelinde sohbeti sağlaya bilen ve konuşmasını seven insanları rahatsız etmeyen sözler sarf eden kişileri tespit edip 6. Seviye Tepe insanlığa yani VOP’luga terfi etmesi ile Yönetim işleyişi bu şekilde tamamlanmış olmaktadır.

 

İNDİRMEK İÇİN TIKLA veya Okey Oyna