Okey Java İndir
11
Temmuz
2015

Bilgisayarına Okey Oyunu için Java İndir

okey-java-indir-logo

OKEY JAVA NEDİR?

Okey oyunu oynaya bilmek için maalesef bir çok okey oyna scriptin de yada yazılımında maalesef java sorunu yaşamakta kullanıcıların bir çoğu, eski okey yazılımlarının çoğu es okey olarak çok eski bir yazılıma ait olduğu için özellikle bu tip okey oyunlarında java yüklemek mecburi olmaktadır. Okey java indir bir çok oyunu ve oynaya bilmeniz için bilgisayarınızda mobil üzerindeyse cep java gibi programların yer alması gerekmekte başlıca bunların içerisinde okey oyunları da yer almaktadır.  Bu sebepten ötürü java programını maalesef bilgisayarınıza laptop, neetbook, cep mobil gibi cihazlarınızda bulundurmanız gerekiyor.

OKEY JAVA’NIN BİR ZARARI OLURMU?

Kesinlikle bu tip bir yazılım programlarının sizlere bir zararı olmamaktadır. Ayrıca bu tip bir yazılımın bilgisayarınızda olmaması şu anlama gelir okey oyunu oynayamaz ve benzeri oyunlar oynayamazsınız.

OKEY JAVA’YI NASIL İNDİRE BİLİRİM?

Javamızı indirmeniz için yapmanız gereken çok basit Alt kısımda indirme linki mevcut bu linke tıklayarak programı öncelikle mobil yada laptop yada bilgisayarınıza indirdikten sonra mouse ile iki kere tıklayarak açıyoruz. Daha sonra önümüze çıkacak olan, indirme kurulum menüsü ile ilerlemelerde bulunuyoruz. Kurulum menüsünü tamamen türkçe olduğu için hiç zorluk çekmeden javayı bilgisayarınıza yada nereye indirmek kurmak istiyorsanız rahatçana zorluk yaşamadan kurmuş olacaksınız.

YENİ SÜRÜM JAVADA ES OKEY PROBLEMİ NEDİR?

İlk konu başlığımızdada bahsettiğim gibi okey oyna oyunlarını artık okey indir javanızda olsa oynamada sorun yaşaya biliyorsunuz. Bu sebepten ötürü bir çok okey kullanıcı javayı indirip kurduğu halde yada yüklediği halde maalesef yinede bu esokey oyununa giremiyor. Oyunun hem dandikliği hemde javanın azizliği eklenince ortaya karmaşık bir durum çıkıyor hatta bir çok kullanıcı bilgisayar yada benzeri cihazlarında virüs olma ihtimalini ele alarak cihazlarını bilgisayar tamircilerine götürüp boşu boşuna ücret karşılığı format attırıp temizlik yaptırıyor bu tip durumlara aldanıp sakın ola ki böyle bir olaya düşmeyin yapmanız gereken çok basit

YAPILACAKLAR

1 ) Okey java indir dosyamızı kuruyoruz.

2) Okey Oyna sayfasına girdiğimizde oyunumuz açılmaz java sorunu verecektir.

3 ) Üst sağ kısımda javanın küçük bir kutucuğu olacaktır ona tıklayarak bu site için her zaman olan seçeneği seçiyoruz.

4) Tekrar okey oyna sayfasını F5 yaparak yeniliyoruz. Oyunumuz açılmış olmaktadır.

Görüldüğü gibi 4 sonuç neticesinde java sorununu halletmiş oyunumuzu oynar hale getirmiş bulunmaktayız. Bu işlem sonrası aktif ettiğiniz cihaz üzerinde artık bir daha java sorunu yaşamadan okey oynaya bileceksiniz. Dikkat etmeniz gereken unsur ise bu uygulamaları hangi sitelerde istiyorsanız her sitede 1 kere yapmanız gerekiyor. ve ayrıca Cihazlarınızda buluna bilecek deepfreez gibi program neticesinde tekrar yüklemeniz aktif etmeniz gerekiyor çünkü bu uygulamaları silmekte bilgisayar yada cihazları eski haline getirmektedir.

İNDİRMEK İÇİN TIKLA            OYNAMAK İÇİN TIKLA

admin
  • 3734 Views
  • Leave a Comment