Okey Oyna

Okey Oyna

Merhaba arkadaşlar Bu Sayfamız içerisinde mevcut olan appletimiz ile okey oyunumuzu oynaya bilirsiniz. Okeyindir.net olarak sunmuş olduğumuz bu oyun tamamen oynama üzerine kurulmuştur. Okey oyna olarak oyunumuz içerisindeki amaçlarımız sizlere huzurlu rahat bir okey hizmeti suna bilmektir. Oyun içerisinde yaşayacağınız tüm sorunlarınızı lütfen bize salon içerisinde bulunan kırmızı renk ruhumuz kullanan salon yöneticilerine bildirin veyahut site iletişim kısmından bize yazarak sorununuzu anlata bilirsiniz.

OKEY OYNA NEDİR

Okey oyna oyunu sizlerinde bildiği gibi ıstaka ve taşlar ile oynanan bir oyun aracıdır ingilizce olarak ( Rummikub ) olarak geçmektedir. Avrupa’dada çok yaygın olan okey oyunu çok popüler sevilen bir oyun aracıdır. Genelde Türk insanların çoğunluğu kahvede kahvehanelerde zamanlarını Okey ( Rummikub ) oynayarak geçirmektedir.

OKEY OYNA NASIL OYNANIR.

Yukarıda bulunan applette okey oyunumuzu oynaya biliyoruz. Bu applet karşısında neler yapa bildiklerinizi daha önce sizlere anlatmıştık bu sebeple menüler içerisinde okey oyunu nasıl oynanır diye içeriğimizi bulmanız yeterli olacaktır. Apletimize ayrıca puanlama sistemi eklemeyi düşünüyoruz kısmetse en kısa sürede puanlı okey apleti ile sizleri karşılaştırmayı planlıyoruz.

Okey apletimiz ile alakalı eksik gördükleriniz veya şu olsa daha iyi olur dediğiniz olursa lütfen bunu bizimle paylaşın paylaşım yaparsanız bizlerde değerlendirip uygun görüldüğü zaman aktif ede biliriz.