Okey Oynarken Kavga Çıktı
02
Ocak
2015

Okey indir sitesinde okey oynayan Mustafa isimli kullanıcı ile ali isimli kullanıcı arasında çıkan olayda arbede büyüdü ve kavga çıktı kavganın sebebi turnuvalara katılan yarışmacılar taş çaldı tartışması çıktı.

Oyun esnasında grup halinde eşleşen okey oyunumuzda mustafa isimli kullanıcımız rakibi olan ali arkadaşın taş çaldığı gerekçesi ile oyunu yarıda bırakarak çıktı ve özel görüşemeye geçerek ali isimli rakibi ile kavga etmeye başladı bir birlerine hakaret eden rakip oyuncular bir türlü uzlaşamayarak olay site sahibi tarafından müdahale edildi ve iki grubunda turnuvadan elendiğini açıkladı açıklama sonrası. Rakip oyuncuların oyun kullarından biri olan oyun zamanında rakiplerine özelden hakaret edilemez maddesini çiğnediklerini ve oynanacak olan turnuvada buna uymadıklarını söyleyerek iki grubunda yarışmadan çıkarıldığını söyleyerek sözlerini bitirdi.

Mustafa Sözleri:

Mustafa isimli kullanıcımıza göre rakibi tarafından özelden tahrik edildim aslında ben hakaret etmek istemezdim ama özelden söylediği sözleri kaldıramadım ve artık sabrımı zorlayarak hakaret etmeme sebep oldu dedi. Sözlerine aslında hakaret etmeden site yöneticilerine ileterek gerekenin yapılmasını isteye bilirdim ancak sabrıma yenik düştüğüm için böyle olmaması gereken hata yaptım diyerek sözlerini sonlandırdı.

Ali Sözleri:

Oyuncumuz Ali sözlerine şöyle başladı “mustafa arkadaşımıza kesinlikle tahrik edici sözler sarf etmedim hiç bir suçlamayı kabul etmiyorum ayrıca oyun sistemini herkez çok iyi biliyor bu sistemde taş çalmak mümkün değildir taş çalma bahanesi ile asıl mustafa özelden bana hakaretler ve tahrik edici sözlerle elenmemize sebep oldu yarışmana da önde giden bizlerdik neden böyle bir hata yaparak elenmeyi göze alayım diye sözlerini bitirdi” ve ardından gelecek sene turunuvasına hazırlanıp daha iyi bir performansla katılacağını bildirerek gitti.

Okey İndir sitesi sahibi tarafından son sözler şu şekilde bitti. Lütfen yarışmaya devam eden arkadaşlarımız bu olan olayı bir ders olarak kendilerine bir pay edinerek böyle bir hataya düşmemelerini söyledi.

admin
  • 1473 Views
  • One Comment to "Okey Oynarken Kavga Çıktı"
    1. Cemile dedi ki:

      vallah eşim kahvelere gidiyordu o zamanlar çok korkuytordum birşey olacak diye ancak bu siteyi bulduntan sonra daha gitmiyor sevincliyim kavga olaylarını duyunca uzuluyorum

    Leave a Comment