okey oynarken tanıştılar evlendiler
12
Ocak
2015

Okey oyununu okeyindir.net sitesi içerisinde oynarken tanıştılar önceleri arkadaş oldular daha sonra ilerletip realde görüşüp anlaştılar ve evlendiler.

okey oynarken evlendiler

Okeyindir.net üzerinde okey oyunu oynarken tanışan Aslı.A isimli kullanıcımız ile Cemil.S isimli kullanıcımız tanışmasının sonrası bir ilki başarıp evlilik adımları atmış bulunmakta okey sitemizin reportaj uzmanı olan Halit kıvrakoglu aslı ve cemil isimli kullanıcılarımız ile görüşmek için evlerini ziyaret etti.

Aslı.A isimli kullanıcımıza sormuş olduğumuz sorumuzda “Merhaba aslı hanım siz bir okey kullanıcısı olarak oynamış olduğunuz sitede cemil beyle tanışıp evlenmeye karar verdiniz bu durumla ilgili bize ve sitemizdeki okey oyuncularına neler söylemek istersiniz.”  Aslı.A; cemil bey ile önceleri sadece okeyde tanışıp sadece okey üzerinden arkadaşlık yapıyorduk ve beraber okey oynuyor ve turnuvalara yarışmalara katılıyorduk zamanla bir birimizi tanadık ve ikimizin bir birimize ait olduğumuzu anladık ve böyle bir adım atmaya karar verdik. Mutlumusun diye soruyor olmalısınız kesinlikle mutluyum ve pişman değilim bu mutluluğa en büyük adımı okey indir net sitesine borçluyum teşekkürler www.okeyindir.net

Aslı.A isimli kullanıcımıza teşekkür eder sorumuzu birde cemil beye yönlendiriyoruz “Evet cemil bey aslı hanımın söylediklerini duydunuz siz bu evlilik ile ve beraberlik adına neler söyleye bilirsiniz.” Aslı hanımında dediği gibi önceleri sıradan bir kullanıcı olarak takılmış olduğumuz okey sitesinde her gün vakit buldukça beraber yeri geldi karşılıklı yeri geldi ortak bir biçimde bedava okey oyunlarından yararlandık ve daha sonra zamanla bir birimizi daha çok anlamaya ve ciddi düşünmemize sebep olacak kararlar vermeye başladık. Bu evlilikten çok mutluyum açıkçası kısmet olur bir çocuğumuz olursa ismini Okey koymayı düşünüyoruz diye bilirim. Ve bundan sonra okey indir üzerinde okey oynama hizmetlerinden yararlanmaya devam edeceğimi söyleye bilirim.

Okeyindir.net üzerinde olan biten daha ilginç ve değişik olayları ve reportajları sizlere sunmaya devam edeceğiz sizlerde kendinizi tanıtıp reportaj vermek metninizin sitemizde yer almasını istiyorsanız bizimle iletişim kısmından haberlere bilirsiniz.

İNDİRMEK İÇİN TIKLA            OYNAMAK İÇİN TIKLA

admin
  • 1355 Views
  • One Comment to "okey oynarken tanıştılar evlendiler"
    1. Selma dedi ki:

      ayyy nekadar çok mutlu oldum anlatamam benimde zamanında ayşe isminde bir akradaşım okeyden tanıştıgı bir erkekle evlendi 1 ay sonra boşandı 🙂 aman dikkat edin arkadaşlar

    Leave a Comment