Okey turnuva eşleşmeler
16
Aralık
2014

OKEY TURNUVA EŞLEŞMELERİ

Merhaba arkadaşlar daha önceki konu başlığımızdan da bildiğiniz gibi okey turnuvası sayfamızda bir turnuva kurduğumuzu ve büyük ödüllerin sahibi olunacağını bildirmiştik. Bu turnuvaların bir kısım kullanıcıları eşleşmelerde ortaklarını buldular, okeyindir.net olarak eşleşmelerin devam ettiğini katılımların tüm hızı ile sürdüğünü bilmenizi isteriz. Eşleşmeler bittiği zaman 25 maç okey oyunu sağlanacağını hepiniz biliyorsunuz ve mu oynana okey maçları sonrası neticelendirme heyeti puanlama sistemini devreye sokarak ve kendi kanaat puanları ile 1,2,3. sıralamaları belirleyecek 1. olan şampiyon olurken ayrıca sitemiz www.okeyindir.net‘in gururu ve başarısı olmakla birlikte en büyük ödülün sahibi olacaktır.

Turnuva eşleşme sonrası yapılacak maç çizelgesini sizler için ekrana taşımaya karar verdik. Bu Çizelgemizi sizlere sunmak istedik çizelgemiz üzerinde görünen kısım hataları yada dikkatinizi çekip ne olduğunu anlamaydığınız bir konu var ise lütfen bize bu konu ile ilgili iletişim kısmından yazınız. Çizelgemizi alta çıkarmış bulunmaktayım planlama bu şekilde olmaktadır.

okey eşleşme

TURNUVADA EŞLEŞME GÖREN KİŞİLER

Turnuvamıza katılacak olan ilk 10 eşleşme şu şekilde olmuştur. Eşleşmelerde neticelendirilen kişiler okey oyun salonumuzdaki takma isimleri yani ruhumuz ile açıklanmış durumdadır. Lütfen sizleri şaşırtmasın

1 AsiL 1. Zeyno45
2 Rıdvan 2 Zişan6
3 Kamuran 3 hayrettin
4 şebnem 4 Kalpsiz
5 figen55 5 samsunlu
6 Cizgril 6 Kopuk
7 pamir 7 deniz
8 aziz 8 senem
9 dilek 9 hüsnü45
10 serpil 10 seda

Yukarıya yazılmış olan 10 ekip ilk tur eşleşmelerde sistem tarafından ortak seçilmiş bulunmaktadır, yukarıda adı geçen kullanıcılarımız oyun sistemimi okey oyna içerisinde bir birlerini bulup şimdiden pratikler yapa bilirler.

Hiç vakit kaybetmeden eşleşmelerdeki ekibinizi görmüşseniz ortağınızı hemen bulup okey oynayarak pratik yapmaya başlayıp rakiplerinizden bir adım önde olun ve böylelikle turnuva günü maça 1-0 başlamış olursunuz.

OKEY EŞLEŞMELER SONUCUNU BEĞENMEMEK

Eşleşme neticesini yada sonucunu beğenmeme gibi bir durumda bize iletişim kısmından yazarak bildire bilirsiniz iletişim kısmına iletilecek uyumsuz eşleşmeler ile ilgili bu sefer devreye editör arkadaşımız girecektir. Ve şikayette bulunan kişileri tekrar içlerinde karma yaparak dengelemeye çalışacaktır.

Okey turnuva eşleşmeler içeriğimiz den konu başlıkları bu kadar eksik kalmış kısımlar söz konusu ola bilir bunun için alt yorumdan da bizlere bildire bilirsiniz.

İNDİRMEK İÇİN TIKLA veya Okey Oyna

admin
  • 1127 Views
  • Comments are closed.