okey turnuvası
13
Aralık
2014

Evet arkadaşlar yanlış duymadınız okeyindir.net sitemizde okey turnuvaları başlıyor sitemiz editörlerince aktif etmesi hazırlanan okey oyunumuzun turnuvaları başlayacaktır turnuva katılımları tamamen seçici olacak okey oyunundan anlamayan kullanıcılar turnuvaya dahil edilmeyecektir. Bu turnuvadan bir çok şey kazanma şansınız olacaktır ödüllü okey turnuva yarışına tüm bay bayan kullanıcılarımız katıla bilir. Sizlerde okey oynamayı biliyorsanız hemen bu turnuvaya katılıp ödüllerden yararlana bilirsiniz.

OKEY TURNUVA ÖDÜLLERİ

Turnuvamıza katılacak yarışmacılarımızın sayısı 100. Kişiden oluşacaktır ilk oyuncularımız 2 şer eşleşme ile yarışmalara katılacaktır eşleşmeler sistem tarafından yapılacaktır. Kesinlikle editör yada bir gerçek kişi tarafından eşleşme sağlanmayacaktır bu şekilde eşleşmenin adil olacağı kanaatindeyiz. Eşleşme sonrası 50 Grup oluşmuş olacak ve toplamda 25 okey oyunu oynanmış olacak. Oyun sonrası 25 okey oynanma sağlandıktan sonra 1nci olan 2nci olan ve 3ncü olan yarışmacılarımıza sitemiz tarafından hazırlanmış olan bir birinden süper hediyeler verilecektir. Peki nedir bu hediyeler hemen sizlere bu hediyelerimizden kısaca bahsedelim.

ÖDÜLLER

1. Olan yarışmacımıza = İphone 4 16gb Özelliğine sahip cep telefonu.
2. Olan yarışmacımıza = Sitemiz tarafından alınacak bir mini NeetBook bilgisayar.
3. Olan yarışmacımıza = 1 Gece kaplıca Termal Ortamında tatil.

okey turnuvası

OKEY TURNUVASINA KATILIM NASIL SAĞLANMAKTADIR

Turnuvalara katılmak istiyorsanız yapmanız gerekenler sitemizin iletişim kısmından bize formu doldurup göndermenizdir. Bizler forumu inceledikten sonra sizlere turnuvaya katılıp katılmadığınızı ve turnuvada eşleşme yapıldığında eşleştiğinizi rakibin ruhumuz ismini ve ilk okey turnuvası oynanacak olan gün ve saatinizi mail yolu ile iletiyoruz. Email cevaplandırmaları uzun süre bilmektedir, Sebebi katılımların 100 kişi öncelik olması daha sonra bu eşleşmeler sağlanmalı ve akabinde kişiler ayarlanmalı. Bu sebeple 1 hafta bula bilmektedir.

PEKİ TURNUVA ZAMANINDA ONLİNE OLAMAZSAM

Başlığımızdan da anlaşılmaktadır ki online olmadığını zamanlar turnuvamız aksaklık yaşanmaması için editör tarafından size eş seçilmiş olan kişiye daha önce katılma talebinde bulunan ve ancak seçilmeyen kişi atanır. Ve böylece turnuvamız devam etmiş olur katılımı göstermeyen kişi sistem tarafından diskalifiye edilmiş olur. turnuva sonunda hiç bir hediyeye sahip olamaz hiç bir hak talep edemez. Turnuva hizmetini sunan okey indir sitemiz içerisinde yarışmalar gerçekleşir ve yarışmalar biter. Yarışma bitişi, Galibiyet sıralamaları sitemiz www.okeyindir.net ana sayfasında yayın sağlanacak ve buradan takip ede bileceksiniz.

Herkeze Şimdiden başarılar diliyoruz. Okey indir Web Ekibi.

İNDİRMEK İÇİN TIKLA veya Okey Oyna

admin | Etiketler:
  • 1199 Views
  • Comments are closed.