okey yükle, okey yükleme, okey oyunu yükle, bedava okey yükle
03
Aralık
2014

Merhaba okeyindir.net kullanıcıları bugün sizlere okey indir kalite farkı ile yükleme işlemlerinden bahsedeceğim okey yüklemek artık hem çok kolay hem çok güvenilir kalan bilgilendirmemiz aşağıya sıralı biçimde çıkarılmıştır.

Sizlerde çok iyi biliyorsunuz ki okey yükleme işlemleri her geçen gün hem tehlike oluyor hemde sorun oluşturuyor bu tip tehlikelerden korunmak muhafaza olmak istiyorsanız www.okeyindir.net sitesi dışında okey oynamanızı tavsiye etmiyoruz bir yükleme sitesi olan okey indir kaliteli tarayıcıları ve güvenli editörleri ile sizlere huzur içerisinde okey yükleme işlemleri sunmaktadır. Bu sayfamızda sizlere okey yükleme nasıl olunuyor resimli anlatacağız

1) okey indir ana sayfasına ulaşıyoruz öncelikle ana sayfa alt kısımdaki HEMEN OKEY İNDİR butonuna tıklıyoruz ve indirme işlemini başlatıyoruz. Bitiş esnasında masa üzerinize şöyle bir resim gelmiş olacaktır.
okey exe

2) OKEY.exe ismindeki programımıza çift tıklıyoruz ve çalıştır diyoruz. Çalıştırdıktan sonra OKEYİ KUR isminde buton göreceksiniz ona tıklıyoruz ve kurulumu bu şekilde bitirmiş oluyoruz. Aşağıya bunlarla ilgili 2 Adımlık ilerlemeyi gösteren resimlerimiz mevcuttur.
OKEY KUR
okey kur 2
Bu işlemlerden sonra aşağıda olan resim gibi masa üstünüzde oluşacak icon bağlantısı sayesinde oyunumuza hızlıca erişim sağlaya bileceksiniz.
okey kur 3

OKEY YÜKLE
Okey yükle oyunumuz üstelik bedava okey yükleme hizmeti sunan bir okey oyunu yükle platformudur tamamen ücretsiz hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarını düşündüğü için resimli anlatımları ile nasıl yükleme yapacağınız konusunda sizleri bilgilendirmiş oluyoruz iyi oyunlar diliyoruz.

İNDİRMEK İÇİN TIKLA veya Okey Oyna

  • 7375 Views
  • Comments are closed.