sesli okey oyunu oyna
01
Ocak
2015

Sesli okey oyunu oyna ile sizlerde sesli konuşarak okey oynama imkanı bulacaksınız. Sitemiz içerisinde okey oyunu oynarken rakipleriniz veyahut ortağınız eşiniz ile sesli konuşma kurarak oyun oynaya bileceksiniz. Sesli okey oyunumuzu mikrofon üzerindne yapıyorsunuz oyuna bağlantı kurduktan sonra yapa bilirsiniz. Arkadaşlık listenizde ekli olmayan kişiler ile iletişim kuramaz konuşma yapamazsınız. Bu sebeple konuşma yapacağınız kişinin arkadaşlık listenizde ekli olması gerekmekte.

Bilgisayar kameranızın mikrofonu dilerseniz kulaklık ile her an her zaman sesli konuşma yapa bilecek okey oynamamın keyfini sesli yaşayacaksınız. Oyun oynama esnasında dilerseniz rakiplerinizi de konuşmanıza dahil ederek grup konuşma olasılığı yaşaya biliyorsunuz. Okey sistemlerinde olmayan bir ilki sizlere sunmaktan gururu duruyoruz, okey oyna imkanını her zaman bizlerle yaşamaya devam ettiğiniz surece bizlerde sizler için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz.

Sesli okey oyunumuz ile alakalı oluşa bilecek ola bilecek problemleri şikayetleri sıkıntıları bize çekinmeden iletişim kısmından yazarak ilete bilirsiniz. Sitemiz okey indir ile sesli okey v1 aktif edildikten sonra yeni v2 version çalışmalarına yaklaşık 30 gün sonra başlanacağını bildirmek isteriz yeni sistem ile alakalı önerilerinizi de bizimle paylaşa bilirsiniz.

OYNAMAK İÇİN TIKLA

admin
  • 1520 Views
  • One Comment to "sesli okey oyunu oyna"
    1. Reis dedi ki:

      sesli olarak olarka ilkkez okey oynuyorum gerçekten harikaymış

    Leave a Comment