Sitene Okey Ekle

okeyegir

Okey sitemizi indirmek yerine, direkt olarak indirme programımızı sitenizde oynatmak istiyorsanız bunu yapmak sizin için çok kolay. Sizin için hazırlamış olduğumuz aşağıdaki kodu sitenizin uygun bir alanına yerleştirerek çok kolay bir şekilde sitenizden oyunumuzu oynatabilirsiniz. Kullanıcılarınıza bu kod sayesinde hızlı, pratik ve eğlenceli bir okey oyunu sunabilir, onlara keyifli vakit geçirtebilirsiniz.

okey oyunu indirme gereği kalmadan kod sayesinde oyun portalımıza hızlıca ulaşa bilirsiniz. kodu sitenizin en uygun yerine eklemeniz gerekiyor aksi halde kod çalışmaz ve oyuna giriş sağlayamazsınız üstelik oyun kodumuzu bedava okey indir olarak sitenize eklemiş olacaksınız.

Eğer kodun kullanımı ile ilgili bir sorun yaşarsanız, iletişim alanından bize ulaşabilir ve sorunu bize bildirebilirsiniz. Sorununuzu çözeceğimizden ve istediğiniz gibi sitenizde okey oyunumuzu oynatabileceğinizden emin olabilirsiniz. Sorun yaşadığınız takdirde sitemizde bulunan İletişim bölümünden bize ulaşarak kısa sürede cevap alabilirsiniz. okey indir ailesi olarak size keyifli bir oyun imkanı sunmak için hiçbir emekten kaçınmıyor, elimizden geleni her zaman yapıyoruz. Şimdiden keyifli oyunlar dileriz.

SİTENE OKEY EKLE

sitene okey ekle ile sizlerde kaliteli bir hizmeti sitenize sağlamış olun aşağıdaki kodumuzu sitenizin en uygun yerine koyarak kullanıcılarınıza okey oynama imkanı sunun

<applet code=”esGame.class” width=”100%” height=”487″ codebase=”http://irc.okeyodasi.com/okey/” archive=”http://irc.okeyodasi.com/okey/esOkey.jar”><param name=”CABBASE” value=”http://irc.okeyodasi.com/okey/esOkey.cab”><param name=”masa” value=”#okey”><p>Tarayiciniz java desteklemiyor ya da engelliyor.</p></applet>