Türkçe Okey İndir
24
Aralık
2014

Türkçe Okey Oyunu İndir

Sevgili okeyindir.net kullanıcıları sizleri düşünerek sitemiz içerisinde bulunan okey oyununu tamamen türkçe versiyona çevirmiş bulunmaktayız yazılımları ve kodlamaları ile birlikte tamamen türkçeleşen okey oyunumuzu oynarken çok basit ve çok hızlı olduğunu fark etmiş olacaksınız.

Sitemiz bir okey indir hizmeti veren bir çok indirme sitesi içerisinde kendini kanıtlamış ve başarısına yönetim kadrosu sayesinde hızlıca ulaşmış bulunmakta siz değerli ziyaretçilerimiz sayesinde başarısına daha çabuk gelmiş bulunmaktadır.

Bir çok okey oynama sitesinde yazılımsal hatalar kodlama problemleri bulunmakta, ve biliyorsunuz bir çok sitede bir çok kodlama hatası yüzünden açık kaynak kodu içermektedir. bu kaynak kodlarını düzenlene bilir olması için yazılımların düzeltilmesi lazım. Ancak ingilizce bir dille yazılmış olan okey kodlamaları ve yazılımları yüzünden bu problemler düzeltilememektedir.

Okeyindir.net sitesi olarak bu problemleri web eekip kadromuz ile derleyip yeni bir okey yazılımının yazılmasına karar verdik ve başarılı sonuçlar neticesin de tamamen yazılımından kodlamasına masasından salonuna oyunundan yardımına tamamen türkçe okey haline gelen okey oyunları, Daha hızlı ve pratik oynana bilmesi adına indirme haline çevrilmiştir.

Türkçe okey indir oyunumuzu gönül rahatlığı içerisinde indirip oynaya bilirsiniz oyun ile yada sistem ile yaşana bilecek en küçük şikayetlerinizi bize iletişim kısmından yazarak ilete bilirsiniz.

TÜRKÇE OKEY ÖZELLİKLERİ

– Türkçe Yazılımı
– Türkçe Kodlamalar
– Türkçe Okey Oyunu
– Türkçe Müzikler
– Türkçe Canlı Destek

Yukarıda bulunan özellikler belli başlı sadece özelliklerden bir birkaçı, Oyunumuzu indirip kurduktan sonra bağlantı kurunuz bağlantıyı kurduktan sonra göreceksiniz sizleri bekleyen daha bir çok özellik beklemekte şimdiden sizlere iyi oyunlar dileriz. Oyunumuza bağlantı kura bilmek için yazılı olan bu metnimizi alta doğru tamamen okumanızı öneririz.

TÜRKÇE OKEY İNDİR BİR KAÇ KARE FOTOĞRAF

okey oyunu

okey oyunu

mobil okey indir

mobil okey indir

Kaliteli okey oyunu indir sitelerinden biri olan www.okeyindir.net sizler için tamamen indirme hizmeti sağlamaya devam etmektedir. oyunumuza hemen ulaşmak istiyor oynamak istiyorsanız alt kısımda bulunan oynamak için tıkla butonuna basarak okey indir oyunumuza bağlana bilirsiniz. Yada oyunumuzu bilgisayarınıza indire bilirsiniz.

İNDİRMEK İÇİN TIKLA veya Okey Oyna

admin
  • 3020 Views
  • One Comment to "Türkçe Okey İndir"
    1. Hilal Demirci dedi ki:

      Ne zaman bir okey indirsem , hep ingilice oluyordu ve anlamakta zorlanıyordum en sonunda buldum ya çok saol admin

    Leave a Comment