ücretsiz okey indir
27
Kasım
2014
ücretsiz okey

ücretsiz okey oyunumuz içerisinde sizlerden bir ücret talep etmemekle beraber hiç bir koşulda oyun haricinde yapacağınız masraflara da karışmamak tayız. daha detaylı bilgilendirmelerimizi aşağıya sıralı şekilde çıkarmış bulunmaktayız.

ÜCRETSİZ OKEY İNDİR NEDİR

ücretsiz okey indir oyunumuz tamamen ücretsiz olup oyuncularından hiç bir koşulda para veyahut bir şeyler almamaktadır. bununla beraber bu tip zihniyetlere ve düşünenlere de karşı gelen bir kuruluş toplumdur. ilkelerimizin başında insanlık gelmektedir bizler bir oyun yazmaya başladığımız zaman öncelikle bu oyunumuzun insanlara nasıl faydalı olacağına ve insanlık adına nasıl fayda vere bileceğini araştırmaktayız ücretsiz okey oyna oyunumuzda bu söylentilerimiz içerisinde yer alan bir oluşumdur.

ÜCRETLENDİRME OLAN KISIMLARIMIZ

Merhaba arkadaşlar sizinlerinde bildiği gibi oyun içerisinde okey oynamak ve okey oyununu bir nevi kullanmak tamamen ücretsiz olup bu hizmet karşılığında sizlerden ücret talep edilmemektedir. ancak bildiğiniz gibi bunun dışında oluşa bilecek hizmetler ek bir ücrete tabi tutula bilinir. Nedir bu hizmetler kısaca ele alacak olursak.

YETKİ– Bunların başında hak etmeden AOP olmak istemek Hak etmeden SOP olmak istemek Hak etmeden Salon SorumLusu SS olmak istemek. ve onun dışında ücretlendire bileceğimiz.

SALON– Okey oyun salon kiralandırılması yani kısaca salon Adminlik yetkisinin kira gününe kadar salon idari amirliği başka kişi tarafına verilmektedir.

RADYO– Siz kullanıcılarımız okey oyunu oynarken aplet altında yer alan radyo linki sayesinde radyo dinlemektesiniz bu radyo yayınımızı başka bir kuruluş radyo medya yayın gruplarına yada şirketsel değilde tamamen bireysel olan radyosu olan kişilere kiralana bilmektedir.

Bu Şekilde olan ücretlendirmemiz devam etmektedir yeni ücretlendirmeler eklendikçe sizlere buradan duyuracağız dır.

ÜCRETSİZ HİZMETLERİMİZİN BAŞKALARI

Ücretsiz okey indir hizmetlerimizden bir başkalarıda şunlardır okey oynarken sohbet ede bilme imkanı tamamen ücretsizdir site içerisinde siteye ait başka oyunları oynaya bilme imkanı sunuyoruz buda tamamen ücretsizdir. ve aynı keza oyun oynarken size en iyi şarkıların eşlik etmesi için radyo yayın hizmeti sunulmaktadır ve buda tamamen ücretsizdir.

Okey indir

Ücretlendirmelerimiz ile ilgili daha çok merak ettikleriniz acaba başka neler ücretlendirilecek yada ücretsiz olacak diye merak ettiğinizi biliyorum emin olun gerçekten en az ben editörünüz olarak sadece bilgilendirildiğim kadarı ile bilmekteyim zamanla bunları bu sayfamızda toplayacağız ve bende sizlerle beraber öğrenmiş olacağım şimdilik her keze ücretsiz okey oynamalar diliyorum

İNDİRMEK İÇİN TIKLA veya Okey Oyna

Comments are closed.