Yardım

oklogo

Okeyindir.net ailesi olarak size en kaliteli oyun hizmetini vermeyi hedefliyor ve bu konuda elimizden geleni yapıyoruz.

Sitemiz ile ilgili olarak yaşadığınız tüm sıkıntılarınızı ve varsa önerilerinizi iletişim bilgilerimizi kullanarak bize bildirebilir ve en kısa sürede işleme alınacağından emin olabilirsiniz.

Sizden gelecek tüm sorunları çözmek adına her zaman elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Yardım sayfamızda ve iletişim sayfamızda yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak her an bizimle iletişim kurma imkanına sahipsiniz.

Eğer bu yolla bize ulaşamazsanız, mesajınıza cevap alamazsanız Okey Oyun programımızı indirerek salonumuza bağlanabilir ve salon içindeki görevli arkadaşlarımızdan yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Bu yolla da ilettiğiniz tüm sorun ve görüşleriniz dikkate alınacak ve tarafınıza bilgi verileceği gibi fikirleriniz işleme alınacaktır.

OKEYİNDİR.NET – YARDIM İÇERİĞİ?

okey yardım sitemiz içerisinde bulunan bir özelliktir okey indir sitemizin siz değerli kullanıcıları için hazırlamış olduğu bu yardım linki içerisinde size bedava okey indir olarak yardım vermekteyiz yeterli yardımı alamadığınızı düşünüyorsanız lütfen sayfamız içerisinde bulunan okey oyunu indir exe programını kurun ve okey oyna oyununa bağlanıp salon görevlilerinden yardım talebinde bulunun veyahut iletişim kısmından bize yaza bilirsiniz.