okey indir

Okey indir

Okey indir, çok uzun zamandır siz değerli kullanıcılarına okey oyunu hizmeti sunan bir okey platformudur. Sitemizde eski sürüm ile alakalı hiç bir şey kalmamış olup sitemiz tamamen yenilenmiştir. Yeni sürümü ve okey oyunu ile sizlere daha kaliteli bir okey ağı kurmaya çalışıyoruz ve çalışmalarımız duraksız devam edeceğini bildirmek isteriz. İletişim sayfamızdan çalışmalarımıza destek vere bilirsiniz, bunu sitemizde olmasını istediğiniz veyahut sitemizde olmasını istemediklerinizi bize bildirerek yapa bilirsiniz.

Okey Siteleri

Türkiye’nin her ilinden okey oyunumuza katılan bay/bayan kullanıcılarla hoş vakit geçire bilir eğlenceli dakikalar yaşaya bilirsiniz. Amacımız sadece sizler okey oyun hizmeti sunmak değil aynı zamanda yeni bayan/bay arkadaşlar kazandıra bilmektir. Okey indir sitemiz içerisinde Birden çok okey oyun hizmeti bulunmaktadır. Okeyindir.net sitemiz 2010 yılından bu yana okey oyuncularına okey hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Mobil Okey

Sizleri önce eski zamanlara götürmek isterim, bilmelisiniz ki eskiden okey dediğimiz zaman sadece gerçek hayat ile kısıtılı kahvede okey oynama imkanı yakalaya biliyorduk, Daha sonra bu gelişelek teknolojinin hızla ilerlemesi sayesinde bilgisayarda okey oynama imkanına dönmüş oldu. Şimdiki zamanımıza baktığımızda bu oyun artık mobil okey oynana bilen bir zamana gelmiş olduk. Bunun için sadece gerçek kaliteli bir site bulmak olacaktır kesinlikle doğru adreste olduğunuzu bilmenizi isteriz 🙂

Güncel Duyurular ve Hatırlarmalar

 • Sitemiz için yeni bir anlaşıla bilinir tasarım geliştirilmektedir.
 • Okey Oyunumuza hemen misafir olarak katıla biliyor hem kayıt olarak kalıcı isminiz ile oynaya biliyorsunuz.
 • Oyun sitemizde puanlama arasında aylık olarak birinci olan kullanıcılarımızı süpriz hediyeler beklemektedir.
 • Okey’ye katılmak için 18 yaşını doldurmuş (reşit) bir birey olmanız gerekir.
 • T.C Yasalarınca suç olarak belirtilen tüm maddeler okey indir sitemiz içerisinde geçerlidir.
 • Argo, siyaset, küfür, hakaret, +18 konuşmalar yasaktır. Bu konuda ısrarcı olup kural ihlali yapanlar süresiz ceza alırlar.
 • Kaç Puan Veriyorsunuz

  Türkiye'nin Kaliteli Okey Yükleme Sitesi.


  2010'Yılından beri okey indirme ve eşli okey oyna sitesi olarak hizmet vermekteyiz. Eskiden olduğu gibi popüler okey oyununu hizmetinize sunmaya devam eden okey indirme sitemiz. Sizlere bedava, canlı, online, ücretsiz okey indirme ve okey oynama hizmeti vermeye devam etmektedir. Ayrıca sitemizde okey oynarken isterseniz sohbet ede bilme imkanıda yakalarak radyoda dinleye bilirsiniz.

  © 2010 - 2019 Sitemizin Tüm Hakları Saklıdır.