okey indir

4 Kişilik Okey Oyna

4 Kişilik Okey Oyna, Eğer okey oynamak istiyor ve iyi bir uygulama arayışı içerisindeyseniz size doğru yere geldiğinizi söylemek isteriz. Çünkü yazımızda bahsettiğimiz uygulama ile arayışınız sona erecektir. Okey oyna 4 kişilik seçeneğinin yanı sıra bu uygulamada 2 kişilik oyunlar da oynayabilme imkânı ile uygulama size seçim şansı sunmaktadır.

İstediğiniz oyuncu sayısıyla oynadığınız oyunlarınızı ister arkadaşlarınızla isterseniz de tek başınıza çevrimiçi bir şekilde oynayabilirsiniz. Eğer yalnızsanız “Oynayamayacağım.” Derdine düşmenize hiç gerek yoktur. Çünkü sistem üzerinde sizin gibi tek başına oyuna giren birçok oyuncu mevcuttur. Bu noktada sistemin görevi ise sizin gibi olan bu oyuncuları bir araya getirerek sizlerin birlikte oyun oynamasını sağlamaktır.

4 Kişi ile Okey Nasıl Oynanır

Gerekse çevrimiçi platformda, gerekse gerçek bir platformda bir karşılıklı okey oyununda en büyük problemlerden bir tanesi, bir oyuncunun maçı terk etmesidir. Kimsenin bu durumu sevdiğini düşünmüyoruz. Ama bu duruma bir çözüm bulan Okey plus uygulamasını seveceğinizi düşünüyoruz. Eğer bir oyuncu oyunu terk etmesi gibi bir durumun söz konusu olduğu takdirde sistem üzerinde sizler için görev alan bot oyuncular devreye girmektedir. Oyundan kaçan oyuncunun yerine oyun botu oynayarak sizi mağdur durumda bırakmamaktır ve siz de oyun zevkinize kesinti yaşamadan devam etmiş olacaksınız. Bu özelliği yedekte oturan bir arkadaşınız yoksa gerçek bir oyunda bulamayacağınızı da belirtmek isteriz.

4 Kişilik Plus Okey

Ayrıca 4 kişilik okey plus oyna uygulamasının yine sizler için sağladığı özelliklerden biri ise her oyun için belirli bir süre aralığında oynama imkânı sunuyor. Bu durum sizi bazı kötü niyetli oyunculardan uzak tutarak uzun beklemenizi sonlandırıyor. Oyunun size vermiş olduğu süreyi aşarsanız sistem otomatik olarak sizin için rastgele oynamaktadır ve ne oynayacağı belli olmamaktadır. Atmak istemeyeceğiniz bir taşı atabilir hatta belki okeyiniz varsa bu taş okey bile olabilir. Bu nedenle o süreyi aşmamanızı tavsiye ederiz. Zaten normal bir oyuncunun düşünüp oynaması için fazlasıyla yeterli bir süredir.

4 Kişilik Okey
4 Kişilik Okey

Ne kadar güzel imkanlar sunarak gerçeğe çok yakın bir oyun deneyimi sağlamış bir program olsa da hiçbir yapay şeyin gerçeği gibi olmayacağı gibi bu da gerçeği gibi olamamaktadır. Fakat gerçek bir oyun deneyimi için belirli imkanlar gerekmektedir. Yer, zaman ve oyuncu gibi etkenlerin hepsinin bir arada olmasıyla gerçek bir oyun oynanabilir. Oysa ki bu uygulama, size her şeyi sağlamaktadır. Oyuncuları kendisi bulmaktadır ve elinizde cihazınız olduğu sürece nerde olduğuna bakılmaksızın oynayabilme imkanına sahipsiniz üstelik tamamen ücretsiz.

Hemen Oynamak İçin Tıkla
Hemen Oynamak İçin Tıkla
4 Kişilik Okey Oyna
4.5 (90%) 2 vote[s]

Bir önceki yazımız olan Bedava Okey Oyna başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Kaliteli Okey Yükleme Sitesi.


2010'Yılından beri okey indirme ve eşli okey oyna sitesi olarak hizmet vermekteyiz. Eskiden olduğu gibi popüler okey oyununu hizmetinize sunmaya devam eden okey indirme sitemiz. Sizlere bedava, canlı, online, ücretsiz okey indirme ve okey oynama hizmeti vermeye devam etmektedir. Ayrıca sitemizde okey oynarken isterseniz sohbet ede bilme imkanıda yakalarak radyoda dinleye bilirsiniz.

© 2010 - 2019 Sitemizin Tüm Hakları Saklıdır.