okey indir

Hakkari Okey Oyna

Hakkari okey oyna, Sevdiklerini ve bulunduğunuz il olan hakkarim şehrinde okey oyunu oynamak ve profesyonel hakkarili okeycilerle oyun heyecanı yaşamak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Hakkarim Okey Salonları ve Avantajları

Hakkari okey salonlarımızda sizler için hazırlanmış masa düzeni ve kaliteli görsellikleri sayesinde kendinizi evinizde gibi hissedecek ve oyunumuzu oynarken çok keyif alacağınıza eminiz. Ayrıca bu oyun içerisinde ekstra olarak sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerimizden yararlanma imkanına sahip olacaksınız bu hizmetlerimiz özellikle oyuncuların. Oyun oynarken Müzik eşliğinde oynama arzusu bu sebepledir ki bizler özel radyomuz ile kesintisiz sizlere radyo/müzik hizmeti sunmaktayız.

Ayrıca oyun esnasında rakip oyunculara jestler yaparak onlara çay çiçek ve benzeri emojiler göndererek onlara hediyeler suna bilirsiniz. Tabi bunları yaparken elde ettiğiniz kazanmış olduğunuz puanlardan birazını kaybede bilirsiniz. Kendinizi göstererek rakip oyunculardan iyi olduğunuzu puanlarınızın çokluğu ile olacaktır. Puanlama sistemi çok önemlidir okey oyunlarında. Bir okey oyuncunun puanı ne kadar yüksek olursa başarılı olduğu ve profesyonel oyuncu olduğu oradan anlaşıla bilmektedir. Ayrıca rakibinizin profil sayfasına giderek bu oyucunun kaç kez oyun oynadığını kaçını kazanıp kaçını kaybettiğini, göre bilirsiniz.

Hakkarim Okey
Hakkarim Okey

Hakkari Okey ilçeler Neler

ÇUKURCA, ŞEMDİNLİ, YÜKSEKOVA, MERKEZ – Hakkari ilimize bağlı merkezi saymazsak toplamda 3 ilçe bulunmaktadır. Bu ilçelerin dağılımlarına göre nüfusları değişmektedir. En yüksek nüfusa sahip olan içesi yüksekovadır. Okey oyunları hakkarim şehrinde çok yaygın oynanan bir oyundur özellikle bu şehirde profesyonel okeyciler turnuvalar düzenlemektedir. Oyun salonumuzda sizlerde bu ilçelerde veyahut bu ilçenin iyi oyuncuları ile okey oyunu oynamak istiyorsanız alt kısımda bulunan oynamak için tıkla butonu ile hemen okey oyunları salon listemize ulaşa bilirsiniz.

Hemen Oynamak İçin Tıkla
Hemen Oynamak İçin Tıkla

Bir önceki yazımız olan Bursa Okey başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Kaliteli Okey Yükleme Sitesi.


Eskiden olduğu gibi popüler okey oyununu hizmetinize sunmaya devam eden okey indir sitemiz. Sizlere bedava, canlı, online, ücretsiz okey indirme ve okey oyunu oynama hizmeti vermeye devam etmektedir. Ayrıca sitemizde okey oynarken isterseniz sohbet edebilme imkanıda yakalarak radyoda dinleye bilirsiniz.

Sitemizin Tüm Hakları Saklıdır.