okey indir

Online Okey Oyna

Online okey oyna, Eğlenceli ve Türklerin oynamayı en çok sevdiği oyunlar arasında yer alan okeyi oynamayı seven kişiler için online okey oyna hizmeti veren siteler bulunmaktadır. Online okey oynamanın pek çok avantajı vardır ve bu avantajları ile de pek çok kişinin bu sitelere üye oldukları bilinmektedir. Bu sitelerde çok sayıda kişinin aynı anda okey oynuyor olması ile farklı kişiler ile okey oynayabilir oyun tecrübenizi geliştirebilir ve heyecan dolu oyunları tecrübeli ve iddialı rakipler ile oynayabilirsiniz. Online okey oynatan sitelerin mobil uygulamaları da bulunmaktadır. Bu özelikleri ile de tabletinizden ya da akıllı telefonunuzdan da günün her saatinde okey oynamanız mümkün olmaktadır.

Online Okey Nasıl Oynanır?

Okey oynamayı seviyor ama bunun için özel bir bütçe ayırmak istemiyorsanız ve sadece eğlencesine oynamak istiyorsanız yapmanız gereken okey oyna online diyen sitelerden birisine üye olmaktır. Bu sitelere üyelik oluşturulması sırasında bir ücret ödenmez ve daha sonrasında da oyunun oynanması için de yatırım yapılmasına gerek yoktur. Sitede size sanal paralar hediye edilir ve sizde oyun oynayarak verilen bu sanla parayı arttırırsınız. Oyunları kaybetme ihtimalinizde bulunduğu için günlük yapacağınız girişlerde de sanal paralar verilmeye devam edilir. Online okey oynarken normal olarak açtığınızda o el için ortaya koyulmuş olan miktar kazanılır ama elinizde okey varsa ve okey atarak oyunu bitirmeniz halinde çanak denilen yerde biriken miktarı kazanır ve oyunu bitirirsiniz. Pek çok sitede okey oyna eşli özelliğinin olduğu görülmektedir. Bu özelliği kullanarak isterseniz kendiniz eşli oyunlar başlatabilir ve size eşlik edecek kişiler ile okey oynayabilirsiniz. İsterseniz de başka kişiler tarafından açılmış olan eşli oyunlara katılabilirsiniz.

Online Olarak Okey Oynamak

Online olarak okey oynanabilecek sitelerin oldukça arttığı bilinmektedir. Bu sitelerin hepsine de üye olmanıza gerek yoktur. Pek çok site üye olmadan okey oynanabilme özelliğini taşımaktadır. Bu sayede de istediğiniz an online olabilir ve siteye misafir olarak okey oyna özelliğini kullanarak giriş yapabilir ve sizin gibi sitede o an online olan kişiler ile okey oynayabilirsiniz. Gerçek para ile de okey oynanan siteler bulunmaktadır. Bu sitelere üye olmak ücretsizdir ama sitede okey oynamak için yatırım yapılır ve oyunlarda gerçek para ile oynanır. Oyunların kazanılması halinde de elde edilen kazançlarda istendiği zaman çekilebilmektedir. Bu sitelerin yerine online okey oyna seçeneği ile hizmet veren siteler daha çok tercih edilmektedir.
Hemen Oynamak İçin Tıkla
Hemen Oynamak İçin Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Kaliteli Okey Yükleme Sitesi.


Eskiden olduğu gibi popüler okey oyununu hizmetinize sunmaya devam eden okey indir sitemiz. Sizlere bedava, canlı, online, ücretsiz okey indirme ve okey oyunu oynama hizmeti vermeye devam etmektedir. Ayrıca sitemizde okey oynarken isterseniz sohbet edebilme imkanıda yakalarak radyoda dinleye bilirsiniz.

Sitemizin Tüm Hakları Saklıdır.