4 kişilik okey oyna
19
Ocak
2017

4 kişilik okey oyna

Evet arkadaşlar konu başlığımızda da görüldüğü gibi oyunumuzun içeriği 4 kişilik okey oynama bir ortamda olduğumuzu düşünecek olursak ve bu ortamda da 3 kişi varsa 4. kişi olmadan maalesef okey oyunu oynanamıyordu. Artık bu denli sorunlar kalmamış durumda hemen oyunumuza ana sayfamız olan okey indir girerek okey giriş butonuna tıklayarak oyunumuza hemen bağlana bilirsiniz.

Okey Oynarken Dikkat Edilecek 4 Kişi

Gerçek dostlukların ve arkadaşların olduğu okey oyunumuz değiştirilmiş ve düzenlenmiş yeni nesil bir puanlı okey olarak karşınıza çıkmış bulunmaktadır. Oyunumuzu oynarken kazanmış olduğunuz oyun adedince puan kazanmış olacak ve oyun içerisindeki diğer rakip okey oyuncular arasında salonumuzun kaçıncısı olduğunuzu görmüş ve öğrenmiş olacaksınız.

Kaliteli Sitede Sizlerde 4 Kişilik okey oyunu oynayın

Okey oyunu 4 kişi ile oynana bir oyun olarak bilinse de bu tercihi sizin değiştire bileceğinizi unutmamanız gerekiyor. Salonumuz içerisinde kurmuş olduğunuz masada isterseniz BOT kullanıcı sayesinde 2 kişi olarak oynarken 2 kişilik bot kullanıcı oyuna dahil ederek 2 kişilikte oyunu oynama imkanı sağlaya bilirsiniz. Yada tam tersi olarak 3 kişilik oynamak istediğiniz zaman masanıza 1 adet bot kullanıcı çağırarak oyunu 3 kişilik oynaya bilirsiniz.

En Popüler 4 Kişi ile Okey Oynamak

4 kişilik okey oyunumuz içerisinde sizlere bir süprizimiz de oyunu tek başınıza oynayarak oyunu öğrene bilecek olmanız. Nasılmı hemen masa kurdan oyun masanızı kuruyorsunuz ve kullanıcı beklemeden kullanıcıların olması gereken sandalyelere BOT çağırarak oyunu 3 BOT ile oynuyorsunuz ve okey oyununu öğrenmiş olacaksınız. Böylelikle okey oyununu bilmiyorsanız tamamen içeriğini kavramını kapmış olacaksınız.

En iyi Okey Sitesinde 4 Kişilik Okey Oyna

Sitemiz ana sayfası üzerinde okey indir sayfamıza girerek hemen okey giriş resmine tıklayarak sitemizdeki okey oyununa erişim sağlaya bilirsiniz.

admin
  • 1020 Views
  • Leave a Comment